сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський університет садівництва розпочав прийом документів для вступу на військову кафедру

  • Вівторок, 25 червня 2019, 15:01

11Кафедра військової підготовки Уманського національного університету садівництва розпочала прийом документів для вступу у 2019-2020 навчальному році. Термін навчання — 2 роки.

Військову підготовку на добровільних засадах можуть проходити громадяни України, які мають вищу освіту або здобувають вищу освіту не нижче рівня бакалавра та отримають диплом не пізніше липня 2020 року.

Зокрема, навчатися на військовій кафедрі можуть студенти всіх форм навчання після 2 курсу, випускники ВНЗ, а також військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом.

На початок військової підготовки вступнику має бути менше ніж 40 років, він має бути придатним до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

Навчання на кафедрі військової підготовки Уманського національного університету садівництва буде здійснюватися за військово-обліковою спеціальністю «021000 Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів».

Оплата навчання здійснюється за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб. Вартість становить 11 тис. 700 грн за навчальний рік.

Конкурсний відбір громадян для навчання на кафедрі військової підготовки Уманського національного університету садівництва відбувається за результатами:

  • медичного огляду;
  • професійно-психологічного відбору;
  • перевірки рівня фізичної підготовленості.

Деталі подання документів для навчання на кафедрі військової підготовки Уманського національного університету садівництва можна дізнатися за посиланням.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати