сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані пройде безкоштовний тренінг для тих, хто хоче стати успішним

  • Четвер, 12 вересня 2019, 12:38

Uman17 вересня о 19:00 в Умані відбудеться безкоштовний тренінг у рамках всеукраїнської програми «ПРОРИВ ДО УСПІХУ™». Метою заходу є формування в учасників якісно нового формату мислення. Ініціаторами програми є Микола і Тетяна Латанські.

Посилання на захід ― ukraineofdreams.com/uman.

Подібні тренінги буде проведено в 154 українських містах для щонайменше 15 тисяч українців. Наразі навчання вже пройшло понад 4000 людей у 35 містах.

«Отримані знання та продовження роботи над собою підвищить їх шанси на успіх у житті й бізнесі, дозволять підвищити рівень доходів, дадуть відповідь на багато життєвих питань. Це, у свою чергу, стимулюватиме позитивні зміни в країн», ― зазначили Микола і Тетяна Латанські.

Програма «ПРОРИВ ДО УСПІХУ™» розрахована на 12 місяців. Формат заходів програми включатиме три базових рівні — B1, B2 і B3, що відрізняються тривалістю залежно від розміру міста, в якому проводиться Програма.

  • B3. Експрес-курс — вечірній майстер-клас ПРОРИВ ДО УСПІХУ™ тривалістю 2,5 години. Проходить у 132 містах обласного значення України.
  • B2. Одноденний практикум — десятигодинний практичний тренінг ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. Проходить на регулярній основі у 21 обласному центрі України.
  • B1. Триденне занурення — триденний тренінг ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. Проходить раз на два місяці в Києві і збирає учасників з усієї України.

«Наша трансформаційна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУ™ фокусується на п’яти елементах, потрібних для здійснення прориву кожного окремо взятого українця і країни в цілому. Це розуміння того, ти хочеш досягти, віра в те, що будь-яка задумка тобі під силу, здатність взяти на себе 100%-ну відповідальність за результат, за свої дії і за себе, постановка чітких вимірних цілей і щоденна праця для досягнення бажаного», — зазначила Тетяна Латанська.

Довідково.

Микола Латанський  президент компанії Academy of True Success, LLC зі штаб-квартирами в США, Естонії та Україні, інвестор в Силіконовій Долині, США, автор унікальної методики тестування людського потенціалу «Зерно Душі™», мотиваційний спікер і тренер особистісного зростання, який виступив у 31 країні світу, а також перший коуч на пострадянському просторі, який побудував успішну коучинговий практику і став доларовим мільйонером.

Тетяна Латанська — успішний фотохудожник, автор унікальної методики розвитку жіночої мудрості «Шкала Жіночності™», автор книги «Жіноча мудрість» і ведуча міжнародної жіночої програми «Дружина Генія™, або Як розкрити й підтримати у своєму чоловікові генія».

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати