сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Чиновницю з Уманської райради піймали на корупції

  • П'ятниця, 20 вересня 2019, 10:00

Beautiful-50-Cool-Wallpapers-For-Boys-Of-Money-And-Cars-With-Resolution-1920-x-1920-За принципової позиції прокурора Уманської місцевої прокуратури спеціаліста Уманської районної ради притягнули до адміністративної відповідальності за корупційне діяння. Чиновниця вчасно не повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані.

Як зазначається на сайті Уманської місцевої прокуратури, стосовно вказаного спеціаліста було відкрито справу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З’ясувалося, що чиновниця у десятиденний термін з дня отримання доходу від реалізації автомобіля не повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані. Жінка зробила це з порушенням встановлених строків, чим вчинила адміністративне порушення, пов’язане з корупцією.

За принципової позиції прокурора Уманський міськрайонний суд визнав особу винуватою у вчиненні вказаного правопорушення та наклав адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 1700 грн. Наразі рішення ще не набрало законної сили.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати