сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані шість хасидів порушили міграційне законодавство

  • Вівторок, 24 вересня 2019, 07:39

5535-1Впродовж серпня-вересня співробітники міграційної служби в Умані склали 28 протоколів про адміністративні правопорушення стосовно іноземців. Серед них було виявлено шість порушників міграційного законодавства з Ізраїлю. Стосовно них прийнято рішення про примусове повернення до країни проживання.

Зокрема, у серпні та вересні поточного року міграційники виявили в Умані:

  • 26 порушень ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України);
  • 1 порушення ст. 204 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів);
  • 1 порушення ст. 206 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг).

Наразі в місто Умань, де похований лідер брацлавських хасидів Нахман, з різних країн світу масово прибувають прочани-хасиди. У зв’язку з цим співробітники міграційної служби особливо уважно стежать за дотриманням іноземцями міграційного законодавства.

5535 724x0 803

«Іноземцям варто пам’ятати, що за порушення міграційних правил вони невідворотно нестимуть адміністративну відповідальність», ― зазначили у прес-службі Державної міграційної служби України.

Нагадаємо, що цьогоріч паломники-хасиди святкуватимуть іудейський Новий рік Рош-ха-Шана з 29 вересня по 1 жовтня. За попередніми прогнозами, до Умані приїде понад 30 тисяч паломників.

5535-1

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати