top panarama
A+ A A-

Уманські боксери привезли чотири медалі з Міжнародного турніру в Литві

• Четвер, 14 листопада 2019, 08:40

74450537 490181401578648 5295494006505996288 nП’ять уманських спортсменів взяли участь у 21-му Міжнародному турнірі з боксу на призи Чемпіона Європи, призера Чемпіонату світу, учасника Олімпійських ігор Віталіуса Карпачаускаса. Змагання проходили 7-8 листопада у литовському місті Паневежис.

Цього року в турнірі брало участь близько 100 боксерів з Вірменії, Естонії, Литви, Латвії, Швеції, Іспанії, Литви, Білорусі та України.

74172562 2397093573721969 3994052863515951104 o

Україну на Міжнародному турнірі з боксу в Литві представляло шість боксерів, п’ять з яких є вихованцями уманського боксерського клубу «АРЕС» та Уманської дитячо-юнацької спортивної школи:

• Кондратюк Михайло та Карасєвич Олександр ― юніори;
  • Скакун Андрій та Швець Сергій ― молодь;
  • Овсянніков Євгеній та Михалушко Ярослав ― чоловіки.

73504745 2397092567055403 4673691963063533568 o

За результатами турніру бронзовими призерами стали:

• Кондратюк Михайло (Умань) ― провів три безкомпромісних поєдинки, у півфіналі за рішенням суддів програв місцевому боксеру, переможцю турніру.
  • Карасєвич Олександр (Умань) ― провів три гарних бої, у півфіналі за суперечливим рішенням суддів залишився з бронзою.
  • Овсянніков Євгеній (Умань) ― програв у півфіналі, але поразка була гідною, адже суперником уманчанина був переможець останніх Європейських ігор у Мінську Габріель Ескобар (Іспанія).

73395299 490165524913569 4153928854991273984 n

Переможцями турніру стали:

• Михалушко Ярослав (Івано-Франківськ) ― гідно провів три бої, у фіналі виграв з нокдауном у досвідченого та старшого шведа. Два попередніх бої з вірменом та литовцем боксер закінчив достроково. В підсумку українець отримав спеціальний приз змагань від Віталіуса Карпачаускаса.
  • Швець Сергій (Умань) ― у фіналі уманчанин впевнено, з двома нокдаунами, здолав чемпіона Литви.