сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Страхове товариство «Іллічівське» отримало національну премію за якість та оперативність

  • Вівторок, 02 квітня 2013, 12:58

illichivske logo28 березня 2013 в Президент-готелі «Київський» пройшла щорічна презентація підсумків страхового ринку України за 2012 рік та нагородження переможців «Національної премії Insurance TOP».

 

За підсумками "Національної премії Insurance TOP", яка ґрунтується на офіційній фінансовій звітності компаній, Страхове товариство «Іллічівське» визнано Лідером з якості та оперативності врегулювання в автострахуванні. При нагородженні було відзначено, що Страхове товариство «Іллічівське» не має жодної скарги клієнтів в Моторно-транспортне страхове бюро.

 

- Досягти таких результатів нам вдалося завдяки тому, що в 2009 році наша компанія стала на дуже складний шлях впровадження менеджменту систем, - коментує директор СТ «Іллічівське» Юрій Гришан. - Мова йде про модель Едварда Демінга, котра ґрунтується на сталості цілей і безперервному поліпшенні якості послуг, які надає компанія своїм клієнтам. Завдяки безперервній роботі по впровадженню менеджменту систем, ми зуміли скоротити терміни врегулювання по автоцивільному страхуванню до 30 днів з моменту подачі заяви, в той час, як відповідно до закону, на виплату відводиться 90 днів. По КАСКО терміни врегулювання скоротили з 35 до 15 днів.

illich diplom

- У 2012 році наша компанія врегулювала більше 2 500 страхових випадків з автострахування на суму більше 20 мільйонів гривень, - додав Юрій Гришан, директор СТ "Іллічівське". - Крім того, у компанії немає жодної підтвердженої скарги клієнтів в Національну Комісію з регулювання ринку фінансових послуг.


 

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати