сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Професійну сцену та музичну апаратуру для концерту можна взяти в оренду в Умані

  • Четвер, 04 квітня 2013, 22:00

muzonlogoРаніше організаторам виступів та концертів доводилось орендувати сценічні конструкції та апаратуру в інших містах України. Це, звичайно, збільшувало організаційні витрати, оскільки до ціни власне послуг прокату додавалась ще й вартість доставки. Відтепер свята в Умані можна влаштовувати дешевше та частіше, адже сцену та апаратуру можна замовити на місці, в уманському магазині музичних інструментів МузОн.

 

- Сцену та професійне музичне обладанання ми придбали не так давно, адже самі часто стикалися з проблемою доставки необхідного обладнання з інших міст, - розповідає Ігор Квітченко, директор магазину МузОн та художній керівник вокального чоловічого гурту SunRise. – Вона має розмір 6 на 4 метри, з накриттям від дощу та спеціальними конструкціями для розміщення рекламних банерів. Також маємо в розпорядженні якісні світло та звук, які теж здаємо в оренду.

 

Одним з недавніх свят, в проведенні яких була задіяна сцена магазину МузОн, стала Масляна. Проводилась вона 16 березня на території будівельного супермаркету Євродім.

 muzon

- Зовсім скоро наша сцена знову покаже себе в дії, - продовжує Ігор Квітченко. – 24 травня магазин музичних інструментів МузОн святкуватиме свій день народження. Для гостей свята виступатимуть місцеві гурти «Місто мрій», «Атмосфера» та «Ad Libitum». Почесним гостем свята стане відомий всім людина-оркестр та рекордсмен Книги рекордів України Олег Універсал.

 

До речі, під час свята магазин музичних інструментів МузОн розіграє електрогітару CortX-1 та кілька музичних аксесуарів. Розіграш проведуть серед учасників конкурсу, який стартував 1 березня 2013 року і триватиме ще майже 1,5 місяці. Про умови участі в ньому читайте тут.

 

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

 

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати