сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані вшанували пам’ять жертв Голодомору ― ФОТО, ВІДЕО

  • Вівторок, 27 листопада 2018, 14:59

holod324 листопада в День пам’яті жертв голодоморів у місті Умань відбувся мітинг-реквієм по невинно убієнних голодом українцям. На заході були присутні жителі міста, а також студенти Уманського державного педагогічного університету та Уманського національного університету садівництва.

Мітинг-реквієм розпочався о 16.00 біля Пам’ятного знаку жертвам політичних репресій, що знаходиться поблизу старого Міщанського кладовища в районі Свято-Успенського храму.

 

holod2

Учасники мітингу приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання, запалили свічі пам’яті та поклали вінки і символічні колоски до Хреста за жертвами голодоморів.

holod5

Поминальну панахиду по невинно убієнних відправили настоятель Свято-Троїцького Храму Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей Олександр, настоятель парохії Собору Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви єрей Дмитро та настоятель парафії Успіння Пресвятої Діви Марії Римсько-Католицької Церкви отець Юзеф.

holod1

Голова студентської ради УДПУ Максим Стангріт від імені студентства зазначив, що молодь повинна не лише згадувати про трагічні сторінки історії українського народу, а й робити все можливе для того, щоб подібне ніколи не повторювалося.

holod3

У прес-центрі Уманського НУС підкреслили, що голодний геноцид є особистою трагедією кожного, і ця перегорнута кривава сторінка історії не повинна повторитися у жодному куточку нашої планети.

holod4

«Викладачі та студенти, а також фахівці Наукової бібліотеки УНУС порушують проблему Голодомору в лекціях, на виставках, під час семінарських і практичних занять, спонукаючи молоде покоління до переосмислення історії українського народу, трагічних її сторінок», ― зазначили у прес-центрі університету.

 

Довідково.

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодомору в Україні. Цей день відзначається з метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу ― Голодомору 1932-1933 років в Україні, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні.

 

 

Loading...

Похожее видео

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати