сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Уманщині п'ятеро юнаків відправилися на строкову військову службу

  • Субота, 14 жовтня 2017, 17:59

slugbaЗ 1 жовтня по 30 листопада 2017 року в Україні проводиться призовна кампанія громадян на строкову військову службу до Збройних Сил. А вже 10 жовтня Уманський об’єднаний військовий комісаріат відправив перших призовників, серед яких – п'ять юнаків з Уманського району.

 

 

Вони пройшли медичну комісію та показали відмінні результати психічних і фізичних показників, інформують Новини Черкас.

 

Підтримати хлопців, в яких розпочинається новий етап життя, прийшов голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко. Він звернувся до них з напутнім словом, побажав опанувати військову спеціальність і на радість батькам повернутися здоровими та змужнілими чоловіками. Присутніх батьків та близьких строковиків Євгеній Михайлович запевнив, що «новобранці» відправлятимуться лише в навчальні центри, а потім у військові частини постійної дислокації, ніяким чином не задіюючись в зону бойових дій.

 

Також очільник району вручив призовникам годинники з українською символікою, які були придбані в рамках районної цільової програми „Призовна дільниця”. А протоієрей, настоятель Свято-Покровської церкви Микола Соловей благословив юнаків на добрий шлях.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати