сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська прокуратура повернула державі землю вартістю 6 млн грн

  • Субота, 13 липня 2019, 08:15

5b0fabdc370f2caf168b45dbМаньківський відділ Уманської місцевої прокуратури встановив, що житель Маньківського району самовільно використовує для сільськогосподарського виробництва земельну ділянку площею 6 га, яка перебуває у державній власності.

Вказана земельна ділянка розташована в адміністративних межах Маньківської селищної ради. Її вартість становить понад 6 мільйонів гривень. Про це йдеться на сайті Уманської місцевої прокуратури.

Внаслідок самовільного зайняття та незаконного використання вказаної земельної ділянки сільськогосподарського призначення державі було нанесено збитки у розмірі майже 12 тисяч гривень.

Щоб захистити інтереси держави в суді, прокурор Уманської місцевої прокуратури підготував та заявив позовну заяву про стягнення шкоди, заподіяної самовільним зайняттям земельної ділянки, та витребування вказаної земельної ділянки з незаконного володіння.

Маньківський районний суд задовольнив позов прокурора в повному обсязі. Наразі рішення суду виконано в повному обсязі. Земельну ділянку повернуто у власність держави.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати