сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані почали підготовку до наступного паломництва хасидів

  • Середа, 08 червня 2016, 09:00

xachВ Умані відбулося засідання робочої групи виконавчого комітету щодо оперативного розв’язання питань під час масового перебування в місті брацлавських хасидів у вересні – жовтні 2016 року, - повідомляє Уманська міськрада.

 

 

На засіданні було проаналізовано стан прийому паломників-хасидів у 2015 році та зазначено, що минулого року на святкування Рош-га-Шана прибула рекордна кількість прочан. За прогнозами цього року їх кількість становитиме на рівні минулого, що фактично становить понад третину населення міста.

 

На засіданні розглядались питання щодо організації реєстрації паломників, розвитку готельної інфраструктури та приведення до норм чинного законодавства України об’єктів забудови, упорядкування місця розгортання ринку, ліквідації стихійної торгівлі та узаконення всіх пунктів харчування, підготовки комунальних підприємств та укладання угод про надання послуг відповідними службами, забезпечення належних санітарно-технічних умов та охорони правопорядку в районі компактного розселення брацлавських хасидів та інші.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати