сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Незабаром в Умані з'явиться дорожня поліція

  • Понеділок, 10 липня 2017, 20:00

policiyaНа території Черкаської області створять підрозділ, який буде слідкувати за дорожнім рухом, роботою перевізників та патрулюватиме автомагістралі, - повідомляє ІнфоМІСТ.

 

 

Вже у серпні стартуватиме набір у дорожню поліцію міста Умань. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив начальник ГУ НП в Черкаській області Валерій Лютий.

 

– З Черкас до міста Умань можна проїхати і не зустріти жодного патруля. Тому ухвалено рішення набрати у департамент дорожньої поліції працівників, які будуть проводити цей контроль, – говорить Лютий.

 

За словами начальника управління кадрового забезпечення Руслана Горяченка, набиратимуть близько ста осіб.

 

– Основні їхні функції – це безпека дорожнього руху, патрулювання магістралей, – говорить Горяченко.

 

– З 1 серпня стартує набір. Вся інформація вже є на сайті департаменту патрульної поліції України. Дорожня поліція вже працює в кількох областях. Вимоги до дорожніх патрульних такі ж, як і до інших та визначені у законодавстві. Після відкриття конкурсу усі охочі зможуть заповнити он-лайн-заявку.

 

Після цього їм повідомлять про час та місце проведення першого етапу. Спочатку кандидати мають принести необхідні документи. Потім на них чекає тестування на загальні навички і знання законодавства.

 

Наступні етапи – військово-лікарська комісія та перевірка рівня фізичної підготовки.

 

Останні – психологічна підготовка та співбесіда. Правоохоронці закликають молодь брати участь у конкурсі. Обіцяють заробітну платню в межах 9 тисяч гривень.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати