сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська поліція обговорювала з делегатами Ізраїлю святкування Рош-га-Шана

  • Четвер, 13 липня 2017, 18:00

xasПитання щодо святкування паломниками-хасидами Рош-га-Шана єврейського Нового року обговорювали нещодавно на прес-конференції в Умані.

 

 

Т.в.о. начальника Уманського відділення поліції Андрій Якимчук, начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП Руслан Горяченко, заступник начальника СУ ГУНП Олександр Мельниченко зустрілися з делегацією держави Ізраїль на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковськім.

 

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у секторі комунікації поліції Черкаської області.

 

Щороку восени в Умані розпочинаються святкування паломниками-хасидами Рош-га-Шана єврейського Нового року. Під час їх перебування поліцією Черкащини будуть проводитися ряд організаційно-практичних заходів.

 

Для забезпечення надійної охорони публічного порядку й безпеки громадян в містечку, де проводиться святкування, буде налагоджена відеофіксація. Вся ця інформація і відомості щодо приїзду та перебування хасидів в Україні, а також можливих порушень публічного порядку надходитиме до оперативного штабу. Для надійної охорони від можливого посягання на релігійні святині залучатимуться працівники кінологічної служби та вибухотехніки.

 

Крім українських правоохоронців для охорони публічного порядку під час паломництва хасидів прибудуть до України і правоохоронці Ізраїлю, які вже декілька років поспіль допомагають у врегулюванні можливих інцидентів, а також надають консультаційно-правову допомогу.

 

Ізраїльські представники влади запевнили, що будуть агітувати та проводити роботу з громадянами, які планують приїхати до України на свято Рош-га-Шана, в напрямку дотримання законів України.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати