сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські військові закуплять будівельних послуг на суму понад 2,9 млн грн.

  • Середа, 11 жовтня 2017, 17:30

bydivlya28 серпня 2017 року Військова частина А1588 провела конкурс на отримання послуг з виконання будівельних робіт та поточний ремонт в частині через систему електронних закупівель «Prozorro». За результатами було акцептовано пропозицію ПрАТ «Кордон Авіа Сервіс» з сумою закупівлі більше 2,9 мільйона гривень, - пише видання «Верховенство права».

 

 

Всього в аукціоні брали участь 2 компанії - ПрАТ «Кордон Авіа Сервіс» і ТОВ «Експертно-технічний центр протипожежного захисту».

 

За результатами конкурсу було укладено договір на отримання послуг з виконання будівельних робіт та поточний ремонт в частині з ПрАТ «Кордон Авіа Сервіс» на суму 2 943 100 гривень.

 

Також, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» -https: //youcontrol.com.ua/catalog/company_details/32070105/, Громадської організації «Верховенство права» вдалося з'ясувати, що переможець торгів - ПрАТ «Кордон Авіа Сервіс», створено ще в серпні 2002 року зі статутним капіталом 210 000,00 гривень.

 

Засновниками підприємства значаться Володимир Лозовий та Олександр Мезенцев. Підприємство почало приймати участь в закупівлях з вересня 2016 року.

 

Вищевказаний аукціон, пройшов без видимих порушень, проте так буває далеко не завжди і в разі якщо Ви все ж зіткнулися з дискримінацією або порушеннями прав, закликаємо повідомляти про такі факти в Громадську організацію «Верховенство права» на електронну пошту http://verhovenstvo.com / contacts.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати