сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські студенти влаштували свято для дітей з центру соціально-психологічної реабілітації

  • Середа, 31 жовтня 2018, 13:22

діти230 жовтня в Умані відбувся семінар-тренінг для вихованців Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації під назвою «Чотири сезони українських традицій».

Організацією свята займалися студенти факультету економіки та підприємництва Уманського національного університету садівництва та волонтери загону «Відкриті серця» Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу.

діти1

«Студенти завітали до дітей з цікавою програмою: вірші, загадки, веселі ігри, майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, розмальовки, аплікації та, звичайно ж, смаколики», ― зазначається на сайті виконавчого комітету Уманської міської ради.

діти2

Захід проходив у рамках реалізації міської програми «Молодь Умані».

діти3

Метою семінару-тренінгу було патріотичне виховання та підтримка творчих ініціатив дітей і молоді.

діти4

Довідково.

Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації створили у 2012 році на базі колишнього Уманського дитячого притулку. В центрі постійно перебувають до 40 дітей віком від 3 до 18 років. Школярі відвідують загальноосвітню школу №14, яка знаходиться поряд з Центром.

діти5

Частина вихованців ― сироти, які чекають на всиновлення. Декого забирають з неблагополучних сімей соціальні працівники.

діти6

Також центр соціально-психологічної реабілітації допомагає дітям зі звичайних родин, які з тих чи інших причин мають непорозуміння з батьками.

діти7

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати