За роки своєї депутатської діяльності парламентар не лише перетворив місто Умань на міжнародний туристичний центр, а й розвинув туристичний потенціал та покращив зовнішній вигляд міст Христинівка і Монастирище.
Зокрема, Антон Яценко реалізував низку проектів для розвитку туризму.
УМАНЬ
- реконструйовано сквер ім. Т. Г. Шевченка та побудовано комплекс фонтанів «Перлина кохання»;
- оновлено історичну частину дендропарку «Софіївка»;
- створено сучасний парк «Нова Софіївка» у вигляді фентезі-парку, який є єдиним у Східній Європі;
- запроваджено інноваційне 3D-мапінг шоу «Душа лісу»;
- створено багатоярусний світлодинамічний прогулянковий комплекс водоспадів «Тризуб Посейдона»;
- оновлено площу Соборності;
- побудовано найбільші пішохідні фонтани в Україні;
- створено єдине у Східній Європі лазерне шоу;
- оновлено Центральний парк, в якому встановлено фонтан «Шар щастя» та міні-Ейфелеву вежу.
- оновлено набережну біля Осташівського ставу;
- створено фотозону «Я люблю Умань».
ХРИСТИНІВКА
- реконструйовано площу Т. Г. Шевченка, на якій встановлено сонячний годинник, що показує час за допомогою тіні, пам’ятник Дмитру «Байді» Вишневецькому та арт-інсталяцію, присвячену Тарасу Шевченку;
- реконструйовано площу Соборну з фонтаном «Козак МАМАЙ», безкоштовним дитячим атракціоном «Весільна карусель» та головною окрасою міста світлодинамічними пішохідними фонтанами;
- оновлено парк Святого Миколая.
МОНАСТИРИЩЕ
- реконструйовано центральну площу, на якій встановлено «Фонтан бажань», безкоштовну карусель зі світловим та музичним супроводом, пам’ятник Івану Богуну;
- облаштовано дитячий парк «В гостях у казки», на території якого встановлено майданчик з дерев’яними фігурами, скульптуру «Закохана пара» ― жираф і антилопа, лавки для закоханих із серцями, стрілою Амура та левами, які охороняють фонтан «Чаша Гетьмана»;
- оновлено міський сквер;
- облаштовано міні-сквер біля Центральної площі тощо.
Крім того, за ініціативи Антона Яценка у містах Умань, Христинівка, Монастирище, а також у 123 селах, 3 селищах Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів, селах Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району було започатковано Всеукраїнський щорічний фестиваль «Дитячі мрії». Проведення фестивалю дало серйозний поштовх популяризації цих міст.
Антон Яценко зазначив, що у роботі ще багато проектів, спрямованих на збільшення туристичної привабливості міст Умань, Христинівка і Монастирище.
Також народний депутат привітав громадян з Міжнародним днем туризму на своїй сторінці у Facebook.
«Бажаю всім працівникам цієї сфери вагомих досягнень, а туристам ― незабутніх вражень, цікавих зустрічей і змістовних подорожей», ― написав Антон Яценко.