сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В уманському університеті розкривали духовний код Трипілля, України і Європи

  • Середа, 09 жовтня 2013, 19:32

KN08 жовтня в Уманському національному університеті садівництва відбулася зустріч із письменниками Василем Хитруком і Миколою Семенюком та директором видавництва «Юніверс» Андрієм Савчуком. Під час зустрічі відбулася презентація книжки Василя Хитрука – вченого етноісторика з України «Золота булава». Духовний код Трипілля, України і Європи.

 

 

Василь Хитрук розпочав свою презентацію з деталізації назви своєї праці. За його словами: «…у санскриті слово «бу» означає «закон», а «лава» – «земля». Таким чином, це – книга про закон землі…».

Автор книги, відомий дослідник древніх цивілізацій світу, вчений етноісторик, член Національної спілки письменників України Василь Хитрук зазначив, що після відвідування разом з друзями міста Умані, а саме національного дендрологічного парку «Софіївка», він відчув потяг до вивчення античності та культури. Впродовж 10 років він збирав по Україні рідкісні матеріали, які невдовзі були використані в його книзі. Але натомість зрозумів, що для того, щоб пізнати духовний код, духовну енергію України та всієї Європи, цього замало. Потрібно побачити й інші народи. Так, збираючи матеріали, він відвідав Італію та Індію. І коли розгублене тисячоліттями намисто зібралося воєдино – виникла книга.

Нова книга «Золота Булаwa» писалась близько 30 років. Вона покликана пошуками Нових Законів Космосу ХХІ століття.

Книга «Золота Булава» змінює стереотипи науки, етноісторії, культури і духовності. Вона пропонує панорамний погляд на життя людства та його основоположні літологічні метанаукові принципи процвітання і щастя. Під новим духовним світлом розглядається духовний код України як «кузні народів» та пов’язана з цим історія атлантів, оріїв, укрів-брагманів, лелегів-слов’ян, трояно-етрусків-італів, сколотів-кельтів, гетів, сармато-скіфів, антів…

KN1

 

ДиректорвидавництваАндрійСавчук, привітавшивсіхприсутніхзгарноюзолотоюпороюроку, розповівпроісторіюствореннявидавництватапросеріїкнижок, якінимдрукувалися.«Основне завдання видавництва «Юніверс» – це видання іноземної літератури (художньої, наукової, навчальної тощо) та творів вітчизняних письменників і науковців. За час своєї діяльності «Юніверс» видав більше 250 назв книжок, однією з яких є й книга Василя Хитрука «Золота булава».

Уперше в усій світовій історії ця книга  знімає з  українців та слов’ян усіх поколінь – «І Мертвих, І Живих, І Ненарожденних» (Т.Г. Шевченко) «греко-візантійське» й «романо-германське» тавро другосортності, меншовартості й «окраїнності», розкриває їх духовно-історичні та мовно-етнокультурні державно-цивілізаційні досягнення. Адже саме Слов’яно-Українці передали свою благословенну королівську державотворчо-цивілізаційну Булаву всім іншим народам і країнам Європи.

KN2

KN2Космос Українців настільки древній, багатий і розмаїтий, повчальний і мудрий, що інші народи просто спекулюють українськими скарбами тисячоліть. Вони свідомо приховують благословенну Правду від самого Українського Народу, тримаючи таким чином Українців у невігластві щодо власної Історії, рідної Мови і Культури, котрі, як відомо, безпосередньо формують енергетичний еґреґор нації.

Книга добре ілюстрована й адресована широкому колу читачів нового покоління – студентам та учням; ученим-етноісторикам, філологам, літературознавцям, культурологам, викладачам університетів, педагогам і філософам Європи і світу. А також широкому загалу любителів історії Древньої України, Слов’ян та

Василь Хитрук також подарував слухачам вірш «О, Гумань», який був складений цього ж дня по приїзду в місто Умань та продовжив розповідь про духовну еволюцію людства й духовну основу світу, використовуючи таблицю та старовинні малюнки трипільців. На завершення автор побажав усім слухачам відчути енергію мудрості, плекати та підтримувати її.

По закінченню заходу, Василь Хитрук подарував університету свою книгу «Золота булава», а всі бажаючі мали змогу придбати книгу, примірники якої й надалі будуть розповсюджуватись на території уманського заповідника «Софіївка».

Джерело  - сайт УНУС

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати